Hoofdstukken
Inloggen

Voor het beheren van gegevens als manifestlocatie, emailadres of plantekstlogo kunt uhierinloggen om viaMijnKadastertoegang te krijgen tot het afgeschermde deel van de Index.

Bent u uw inloggegevens kwijt? Neem dan contact op met de eerste beheerder van MijnKadaster binnen uw eigen organisatie.

Downloads
Links

Het STRI2012 manifest van bronhouder: Gemeente Eindhoven

Dit manifest direct bekijken:
http://www.eindhoven.nl/pilotruimtelijkeplannen/plannen/TESTmanifestEindhovenIMRO2012.xml

Dit manifest bevat de volgende plannen, klik op de planId om de details van het plan te bekijken:

NL.IMRO.0772.80232-0101
NL.IMRO.0772.80188-0201
NL.IMRO.0772.80253-0201
NL.IMRO.0772.80253-0202
NL.IMRO.0772.80338-0201
NL.IMRO.0772.80210-0301
NL.IMRO.0772.80254-0301
NL.IMRO.0772.80222-0201
NL.IMRO.0772.80255-0201
NL.IMRO.0772.80277-0201
NL.IMRO.0772.80308-0201
NL.IMRO.0772.80224-0301
NL.IMRO.0772.80174-0301
NL.IMRO.0772.80158-0301
NL.IMRO.0772.80300-0301
NL.IMRO.0772.80131-0201
NL.IMRO.0772.80131-0301
NL.IMRO.0772.80040-0303
NL.IMRO.0772.80228-0301
NL.IMRO.0772.80228-0501
NL.IMRO.0772.BV80203-0301
NL.IMRO.0772.80171-0301
NL.IMRO.0772.80096-0301
NL.IMRO.0772.80025-0201
NL.IMRO.0772.80025-0301
NL.IMRO.0772.80025-0303
NL.IMRO.0772.80270-0301
NL.IMRO.0772.80235-0301
NL.IMRO.0772.80325-0301
NL.IMRO.0772.80322-0301
NL.IMRO.0772.80219-0102
NL.IMRO.0772.80196-0301
NL.IMRO.0772.80143-0301
NL.IMRO.0772.80164-0301
NL.IMRO.0772.80173-0301
NL.IMRO.0772.GU80142-0001
NL.IMRO.0772.80142-0201
NL.IMRO.0772.80142-0301
NL.IMRO.0772.80182-0201
NL.IMRO.0772.80182-0301
NL.IMRO.0772.80182-0101
NL.IMRO.0772.80172-0301
NL.IMRO.0772.80245-0301
NL.IMRO.0772.80033-0301
NL.IMRO.0772.80141-0301
NL.IMRO.0772.80155-0301
NL.IMRO.0772.80326-0201
NL.IMRO.0772.80274-0301
NL.IMRO.0772.80149-0301
NL.IMRO.0772.80320-0301
NL.IMRO.0772.80272-0301
NL.IMRO.0772.80269-0301
NL.IMRO.0772.80312-0301
NL.IMRO.0772.80260-0301
NL.IMRO.0772.80113-0301
NL.IMRO.0772.80208-0301
NL.IMRO.0772.80267-0301
NL.IMRO.0772.80321-0301
NL.IMRO.0772.80313-0301
NL.IMRO.0772.80241-0301
NL.IMRO.0772.80307-0301
NL.IMRO.0772.080046-0501
NL.IMRO.0772.80207-0301
NL.IMRO.0772.80069-0301
NL.IMRO.0772.80185-0301
NL.IMRO.0772.80234-0301
NL.IMRO.0772.80189-0301
NL.IMRO.0772.80297-0301
NL.IMRO.0772.80169-0301
NL.IMRO.0772.80282-0301
NL.IMRO.0772.80289-0301
NL.IMRO.0772.80301-0301
NL.IMRO.0772.80252-0301
NL.IMRO.0772.80237-0301
NL.IMRO.0772.80256-0301
NL.IMRO.0772.80299-0301
NL.IMRO.0772.80244-0301
NL.IMRO.0772.80295-0301
NL.IMRO.0772.80303-0301
NL.IMRO.0772.80332-0301
NL.IMRO.0772.80242-0301
NL.IMRO.0772.80110-0301
NL.IMRO.0772.80247-0301
NL.IMRO.0772.80247-0302
NL.IMRO.0772.80318-0301
NL.IMRO.0772.80250-0301
NL.IMRO.0772.80211-0301
NL.IMRO.0772.80061-0301
NL.IMRO.0772.80145-0301
NL.IMRO.0772.80144-0301
NL.IMRO.0772.80316-0301
NL.IMRO.0772.80246-0301
NL.IMRO.0772.80206-0301
NL.IMRO.0772.80187-0201
NL.IMRO.0772.80187-0301
NL.IMRO.0772.80220-0301
NL.IMRO.0772.80220-0302
NL.IMRO.0772.80239-0301
NL.IMRO.0772.80215-0302
NL.IMRO.0772.80231-0301
NL.IMRO.0772.80266-0201
NL.IMRO.0772.80266-0202
NL.IMRO.0772.80266-0301
NL.IMRO.0772.80281-0201
NL.IMRO.0772.80281-0301
NL.IMRO.0772.80340-0301
NL.IMRO.0772.80199-0301
NL.IMRO.0772.80309-0301
NL.IMRO.0772.80190-0301
NL.IMRO.0772.80236-0301
NL.IMRO.0772.80236-0302
NL.IMRO.0772.80097-0301
NL.IMRO.0772.80249-0301
NL.IMRO.0772.80262-0301
NL.IMRO.0772.80263-0201
NL.IMRO.0772.80288-0301
NL.IMRO.0772.80284-0301
NL.IMRO.0772.80258-0302
NL.IMRO.0772.80314-0201
NL.IMRO.0772.80314-0301
NL.IMRO.0772.80265-0301
NL.IMRO.0772.80138-0301
NL.IMRO.0772.80221-0301
NL.IMRO.0772.80205-0301
NL.IMRO.0772.80257-0301
NL.IMRO.0772.80286-0301
NL.IMRO.0772.80116-0301
NL.IMRO.0772.80181-0301
NL.IMRO.0772.80290-0301
NL.IMRO.0772.80159-0101
NL.IMRO.0772.80159-0301
NL.IMRO.0772.80216-0301
NL.IMRO.0772.80294-0301
NL.IMRO.0772.80056-0301
NL.IMRO.0772.80264-0301
NL.IMRO.0772.80229-0301
NL.IMRO.0772.80176-0201
NL.IMRO.0772.80176-0301
NL.IMRO.0772.80161-0301
NL.IMRO.0772.80202-0301
NL.IMRO.0772.80317-0301
NL.IMRO.0772.80184-0301
NL.IMRO.0772.80240-0301
NL.IMRO.0772.80248-0301
NL.IMRO.0772.80251-0301
NL.IMRO.0772.80310-0301
NL.IMRO.0772.80283-0301